top of page
White Background

Milan, oslávenec

Neni lepšieho darčeka, ako keď sa Vám kamarát postará o dobrú kapelu na Vašu oslavu, čo sa mne stalo. Je to síce veľakrát riziko, či to vyjde tak, ako očakávate a či kapela zábavu rozprúdi alebo skôr zabije.
Takýchto úvah sa pri Back2Back naozaj obávať nemusíte. Po rozhovore s Martinom, ktorý nemusí trvať dlhšie ako dve minúty si uzrejmíte predstavy a predstavte si, ono to naozaj funguje.
Kapela hrá a spieva výborne. Za celý večer som nemal pocit jediného rušivého momentu, či už hudobného, alebo kvôli spevu.

KAPELU odporúčam všetkými 10-timi!!!!

NAPÍSALI O NÁS

Michal, event manager

Rád by som touto cestou poďakoval kapele Back2Back za vystúpenie na našom klientskom večierku.

Od začiatku bola zo strany kapely veľmi profesionálna komunikácia a kapela vyšla v ústrety vo všetkych našich požiadavkach.

Počas samotného večierku ste vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá dotvorilia celkový efekt úspešného podujatia.

Keďže sa zaoberáme aj organizáciou kultúrno –spoločenských akcií v našich priestoroch, Vašu kapelu radi odporučíme našim klientom.

Simonka B., nevesta

Chceli sme sa vám ešte raz veľmi pekne poďakovat za sobotu. Bolo to naozaj perfektné, výborne sme sa aj vďaka vám zabavili a všetci vas vychválili do nebies. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.

Simonka S., nevesta

Kapela Back2back vytvorí zaručene skvelú atmosféru na každej akcii. Vysoká úroveň celého performance, skvelí umelci, excelentná komunikácia s publikom, super repertoár. Sme nadšení a ďakujeme, 11/10! 

Majka a Alex

Kapela Back2back hrala na našej svadbe a patrí jej jedno obrovské ĎAKUJEM. Sú skvelí profesionáli, vytvorili neskutočnú atmosféru, keď sa im podarilo spojiť dohromady všetkých hostí, skrz všetky možné hudobné preferencie a vekové kategórie a tá interakcia s ľuďmi...proste všetci z Vás boli unesení. To, čo ste vytvorili na našej svadbe nebola len zábava, ale úžasný zážitok. Takže všetkým môžeme túto skvelú, skvelú kapelu jedine odporučiť. Do budúcna Vám želáme mnoho úspechov a ak budeme pri nejakej příležitosti zháňať kapelu, vieme, na koho sa obrátime ako na prvých.

Katarína, event managerka

S kapelou sme mali možnosť spolupracovať na našom firemnom vianočnom večierku, keď nám nešťastne vypadla overená kapela z minulých rokov. Za seba musím povedať, že sme mali naozaj obrovské šťastie v nešťastí, keď nám na náš dopyt povedali áno. Skvelá zábava, no najmä super prístup a ochota nám maximálne vyhovieť. Naviac, Martin nám pomohol vyriešiť aj technické problémy počas prezentácie, kedy sme sa na manažéra priestorov, v ktorých sa náš večierok konal, nemohli spoľahnúť. Čiže len zrhniem - Back2Back sú super, určite neoľutujete :)

Valéria, event manager

Nášmu eventu dodali tu správnu šťavu. Okrem iného sú veľmi ústretoví a profesionálni. Radosť spolupracovať.

Thorsten, entertainment manager

Spolupráca s kapelou Back2Back bola profesionálna a po celý čas konštruktívna. Na lodiach AIDA je veľmi zmiešané publikum. Klasickí tanečníci, párty ľudia alebo hudobní nadšenci sa vo večerných hodinách musia zabaviť . Back2Back dokázali túto neľahkú úlohu veľmi dobre zvládnuť a nadchnúť našich hostí zas a znova. Veľkou silou kapely je veľký repertoár. Hudobne a vokálne má kapela všetko pre to, aby vytvorila skvelú atmosféru. Kapela sa vyznačuje veľkým zanietením a odhodlaním. Každý z členov kapely má hudbu v krvi a to je viditeľné po celý čas.

mattoni_new_edited_edited.png
stažený soubor_edited.jpg
Logo-AQUA-PRO_edited_edited.png
bottom of page