top of page
White Background_edited_edited.jpg

Simonka S., nevesta

Kapela Back2back vytvorí zaručene skvelú atmosféru na každej akcii.
Vysoká úroveň celého performance, skvelí umelci, excelentná komunikácia s publikom, super repertoár. Sme nadšení a ďakujeme, 11/10!
White Background_edited.jpg

Adrián, ženích

Ešte raz by sme sa chceli celej kapele poďakovať za vaše úžasné vystúpenie, bez vás by naša svadba nebola taká perfektná, urobili ste výbornú atmosféru, všetci hostia vás neskutočne chválili. 

Ešte raz ďakujeme, nech sa vám všetkým darí, ste skvelí muzikanti.

White Background_edited_edited.jpg

Miška a Alex

Back2Back sme zažili na svadbe kamarátky a veľmi sa nám zapáčili akú skvelú zábavu dokázali urobiť. Na jej odporúčanie sme sa rozhodli zavolať ich aj na našu svadbu a vôbec to neľutujeme. Komunikácia bola bezproblémová, všetci členovia kapely hrozné milí, repertoár mali výborný. Počas všetkých kôl bola skoro celá sála na parkete dokonca aj so speváčkou, nálada bola výborná, po všetkých kolách nás tak boleli nohy, že na redovom sme už iba prepletali nohami :D Po svadbe sme dostali mnoho komplimentov a kapelu s radosťou odporúčali ďalej. Snáď sa ešte niekedy znovu uvidíme! Ďakujeme!
White Background_edited_edited.jpg

Milan, oslávenec

Neni lepšieho darčeka, ako keď sa Vám kamarát postará o dobrú kapelu na Vašu oslavu, čo sa mne stalo. Je to síce veľakrát riziko, či to vyjde tak, ako očakávate a či kapela zábavu rozprúdi alebo skôr zabije.
Takýchto úvah sa pri Back2Back naozaj obávať nemusíte. Po rozhovore s Martinom, ktorý nemusí trvať dlhšie ako dve minúty si uzrejmíte predstavy a predstavte si, ono to naozaj funguje.
Kapela hrá a spieva výborne. Za celý večer som nemal pocit jediného rušivého momentu, či už hudobného, alebo kvôli spevu.

KAPELU odporúčam všetkými 10-timi!!!!

NAPÍSALI O NÁS 
 

White Background_edited_edited.jpg

Simonka B., nevesta

Chceli sme sa vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za sobotu. Bolo to naozaj perfektné, výborne sme sa aj vďaka vám zabavili a všetci vás vychválili do nebies. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.
White Background_edited_edited.jpg

Valéria, event managerka

Nášmu eventu dodali tú správnu šťavu. Okrem iného sú veľmi ústretoví a profesionálni. Radosť spolupracovať.
White Background_edited_edited.jpg

Majka a Alex

Kapela Back2back hrala na našej svadbe a patrí jej jedno obrovské ĎAKUJEM. Sú skvelí profesionáli, vytvorili neskutočnú atmosféru, keď sa im podarilo spojiť dohromady všetkých hostí, skrz všetky možné hudobné preferencie a vekové kategórie a tá interakcia s ľuďmi...proste všetci z Vás boli unesení. To, čo ste vytvorili na našej svadbe nebola len zábava, ale úžasný zážitok. Takže všetkým môžeme túto skvelú, skvelú kapelu jedine odporučiť. Do budúcna Vám želáme mnoho úspechov a ak budeme pri nejakej príležitosti zháňať kapelu, vieme, na koho sa obrátime ako na prvých.
White Background_edited_edited.jpg

Katarína, event managerka

S kapelou sme mali možnosť spolupracovať na našom firemnom vianočnom večierku, keď nám nešťastne vypadla overená kapela z minulých rokov. Za seba musím povedať, že sme mali naozaj obrovské šťastie v nešťastí, keď nám na náš dopyt povedali áno. Skvelá zábava, no najmä super prístup a ochota nám maximálne vyhovieť. Naviac, Martin nám pomohol vyriešiť aj technické problémy počas prezentácie, kedy sme sa na manažéra priestorov, v ktorých sa náš večierok konal, nemohli spoľahnúť. Čiže len zrhniem - Back2Back sú super, určite neoľutujete :)
White Background_edited_edited.jpg

Michal, event manager

Rád by som touto cestou poďakoval kapele Back2Back za vystúpenie na našom klientskom večierku.

Od začiatku bola zo strany kapely veľmi profesionálna komunikácia a kapela vyšla v ústrety vo všetkych našich požiadavkach.

Počas samotného večierku ste vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá dotvorilia celkový efekt úspešného podujatia.

Keďže sa zaoberáme aj organizáciou kultúrno –spoločenských akcií v našich priestoroch, Vašu kapelu radi odporučíme našim klientom.

mattoni_new_edited_edited.png
stažený soubor_edited.jpg
Logo-AQUA-PRO_edited_edited.png
bottom of page