top of page
White Background

Milan, oslávenec

Neni lepšieho darčeka, ako keď sa Vám kamarát postará o dobrú kapelu na Vašu oslavu, čo sa mne stalo. Je to síce veľakrát riziko, či to vyjde tak, ako očakávate a či kapela zábavu rozprúdi alebo skôr zabije.
Takýchto úvah sa pri Back2Back naozaj obávať nemusíte. Po rozhovore s Martinom, ktorý nemusí trvať dlhšie ako dve minúty si uzrejmíte predstavy a predstavte si, ono to naozaj funguje.
Kapela hrá a spieva výborne. Za celý večer som nemal pocit jediného rušivého momentu, či už hudobného, alebo kvôli spevu.

KAPELU odporúčam všetkými 10-timi!!!!

NAPÍSALI O NÁS

Michal, event manager

Rád by som touto cestou poďakoval kapele Back2Back za vystúpenie na našom klientskom večierku.

Od začiatku bola zo strany kapely veľmi profesionálna komunikácia a kapela vyšla v ústrety vo všetkych našich požiadavkach.

Počas samotného večierku ste vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá dotvorilia celkový efekt úspešného podujatia.

Keďže sa zaoberáme aj organizáciou kultúrno –spoločenských akcií v našich priestoroch, Vašu kapelu radi odporučíme našim klientom.

Valéria, event manager

Nášmu eventu dodali tu správnu šťavu. Okrem iného sú veľmi ústretoví a profesionálni. Radosť spolupracovať.

Simonka S., nevesta

Kapela Back2back vytvorí zaručene skvelú atmosféru na každej akcii. Vysoká úroveň celého performance, skvelí umelci, excelentná komunikácia s publikom, super repertoár. Sme nadšení a ďakujeme, 11/10! 

Simonka B., nevesta

Chceli sme sa vám ešte raz veľmi pekne poďakovat za sobotu. Bolo to naozaj perfektné, výborne sme sa aj vďaka vám zabavili a všetci vas vychválili do nebies. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.

Katarína, event managerka

S kapelou sme mali možnosť spolupracovať na našom firemnom vianočnom večierku, keď nám nešťastne vypadla overená kapela z minulých rokov. Za seba musím povedať, že sme mali naozaj obrovské šťastie v nešťastí, keď nám na náš dopyt povedali áno. Skvelá zábava, no najmä super prístup a ochota nám maximálne vyhovieť. Naviac, Martin nám pomohol vyriešiť aj technické problémy počas prezentácie, kedy sme sa na manažéra priestorov, v ktorých sa náš večierok konal, nemohli spoľahnúť. Čiže len zrhniem - Back2Back sú super, určite neoľutujete :)

Thorsten, entertainment manager

Spolupráca s kapelou Back2Back bola profesionálna a po celý čas konštruktívna. Na lodiach AIDA je veľmi zmiešané publikum. Klasickí tanečníci, párty ľudia alebo hudobní nadšenci sa vo večerných hodinách musia zabaviť . Back2Back dokázali túto neľahkú úlohu veľmi dobre zvládnuť a nadchnúť našich hostí zas a znova. Veľkou silou kapely je veľký repertoár. Hudobne a vokálne má kapela všetko pre to, aby vytvorila skvelú atmosféru. Kapela sa vyznačuje veľkým zanietením a odhodlaním. Každý z členov kapely má hudbu v krvi a to je viditeľné po celý čas.

bottom of page